İnsan Kaynakları Eğitimi hakkında

İnsan Kaynakları Kursu ne işe yarar sorusu bu alanda uzmanlaşmak ya da İK departmanlarında çalışmak isteyip de konu ile ilgili bilgisi olmayanların aklına takılan temel sorulardan biridir.

İnsan Kaynakları Kursu öncelikle Ankara’da en kapsamlı müfredat ile NOVARGE’de Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak alanında uzman ve sektör temsilcilerinden oluşan akademik kadro tarafından verilmektedir.

Firmalar yoğun rekabet koşullarında varlıklarını devam ettirmek zorundalar. Rekabeti ise sadece ürün kalitesinin iyi olması ya da hizmet iyileştirmeleri olarak değerlendirmemek lazım. Firmanın en büyük sermayasi İnsan Kaynakları yani çalıştırdıkları personellerdir. Çalışanlar ne kadar mutlu, motive olmuş ve firma sadakati oluşmuşsa firmanın başarısı da o denli yüksek olur. Çalışanlar mutsuz, memnuniyetsiz, sosyal haklardan mahrum ise firma başarısızlığa mahkumdur. İşte tam bu noktada firmanın İnsan Kaynakları politikası ve İnsan Kaynakları departmanı devreye girer.

Firmaların İnsan Kaynakları departmanları tüm çalışanların yüksek performanslı çalışmaları için projeler üretir çeşitli değerlendirmeler yapar. Üst yönetim ile çalışanlar arasında köprü vazifesi kurarak çalışanların yüksek motive ile iş yapmalarını sağlar. Bunun yanında personellerin sosyal hakları, sendika vb konularında da savunuculuk yapar.

İnsan Kaynakları Kursu da firmaların İnsan Kaynakları departmanında çalışmak isteyen kişilere bilgi ve donanım kazandıran bir eğitim programıdır. İnsan Kaynakları Yönetimi, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve İş Hukuku gibi konuların anlatıldığı eğitime katılarak İnsan Kaynakları Uzmanı olabilirsiniz.

Sizde eğitim almak isterseniz 0312 911 3232 numaralı telefonu arayarak kurs programı ve detayları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Popüler Bloglar

İşaret dili bilenlerin istihdam alanları

İşaret Dili Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız bu dilin ne işe yaradığını nerelerde çalışabileceklerini bilmek istiyorlar. Biz de sizleri bilgilendirmek istedik.

İnsan Kaynakları Eğitimi hakkında

İnsan Kaynakları Kursu ne işe yarar sorusu bu alanda uzmanlaşmak ya da İK departmanlarında çalışmak isteyip de konu ile ilgili bilgisi olmayanların aklına takılan temel sorulardan biridir.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi'ni yakından tanıyın

NOVARGE Uzaktan Öğretim Merkezi 2010 yılında Ankara'da kurulan ve hale öğretim faaliyetlerine devam eden 3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşudur. Novarge tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumudur.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Novarge İşbirliği ile Robotik Kodlama Eğitimi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi bir ilke imza atarak ‘’Robotik Kodlama’’ alanında eğitim vermek için işbirliği protokolü imzaladılar.

Türk Eğitim-Sen ile Novarge Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Türk Eğitim-Sen ‘’Robotik Kodlama’’ alanında uzaktan eğitim verilmesi için Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi ile işbirliği protokolü imzaladı.

STEM Öğretmenliği Uzaktan Sertifika Programı

STEM Öğretmenliği Uzaktan Sertifika Programı hayata geçti. Stem Eğitimi alarak siz de üreten nesillerin yetişmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Mehmet AUF Noverge'de Pazarlama Eğitimlerine başladı

Pazarlama ve Satış konusunda binlerce kişiye eğitim vermiş eğitimci yazar Mehmet AUF Novarge'de Pazarlama ve Satış uzmanlığı eğitimlerine başladı.