Mehmet AUF Noverge'de Pazarlama Eğitimlerine başladı

Pazarlama ve Satış konusunda binlerce kişiye eğitim vermiş eğitimci yazar Mehmet AUF Novarge'de Pazarlama ve Satış uzmanlığı eğitimlerine başladı.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi, eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. Günümüzün en önemli mesleklerinden olan ve işletmelerin vurucu gücü olarak nitelendirilen "PAZARLAMA ve SATIŞ " konusunda uzmanlarlar yetiştirmeyi hedefleyen eğitimimizin ardından katılımcılarımıza Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı sertifika verilecek. Video şeklinde olan eğitimimizin yanında tüm katılımcılarımıza Mehmet AUF tarafından kaleme alınan "İknanın İncelikleri" kitabı gönderilecek. Siz de Pazarlama ve Satış Uzmanlığı eğitimi almak isterseniz 0312 911 3232 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Mehmet AUF Kimdir?

Mehmet AUF; ODTÜ Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, California Polytechnic State University, Faculty Of Environmental Sciences bölümünde Yapay Zeka konusunda yüksek lisans çalışmaları yapmıştır. Türkiye’ye dönüşünde de akademik çalışmalarına devam eden Mehmet Auf ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır.

Kariyerine ODTÜ İşletme Bölümünde öğretim görevlisi olarak başlayan Mehmet Auf daha sonra Bilkent Üniversitesinde de benzer görevde bulunmuştur. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. 

Kariyeri boyunca 180.000’den fazla katılımcıya araştırmacısı olduğu davranış bilimleriyle ilgili konuşmalar yapan ve  satış, ikna teknikleri, liderlik, başarı, takım olma, zaman yönetimi, değişim gibi bir çok konudaki uzmanlığını kurumlara verdiği  seminerlerle paylaşan Mehmet Auf aynı zamanda; 

“Çocuklar Duymasın”, “En Son Babalar Duyar” dizilerinde senaryo danışmanı, senarist ve oyuncu olarak görev almıştır.

NTV Radyo’da ‘’İnsana Dair’’ adlı konusunda uzman kişilerin katıldığı sohbet programını, Radyo ODTÜ’de ‘’Şeytanın Avukatları’’ adlı eğitim ve kültür programını, TRT Radyo 1’de ‘’Başarı Yolu’’ adlı başarıya ulaşmış kişilerin katıldığı sohbet programını  ve ‘’Gençlere Özel’’ isimli kişisel gelişim ve müzik programını hazırlayıp sunmuştur.

TRT 2 de yayınlanan ‘’Şeytanın Avukatları’’ adlı eğitim ve kültür programını Murat Toktamışoğlu ile birlikte hazırlamış ve sunmuştur.

TV8’de yayınlanan ‘’Kadın Her Zaman Haklıdır’’ projesinde senarist ve yapımcı olarak görev alımıştır.

Kötü Yöneticinin El Kitabı, İknanın İncelikleri, Hayatımız Senaryo ve Kişisel Bağımsızlık Bildirgesi kitaplarının yazarıdır.

Popüler Bloglar

İşaret dili bilenlerin istihdam alanları

İşaret Dili Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız bu dilin ne işe yaradığını nerelerde çalışabileceklerini bilmek istiyorlar. Biz de sizleri bilgilendirmek istedik.

İnsan Kaynakları Eğitimi hakkında

İnsan Kaynakları Kursu ne işe yarar sorusu bu alanda uzmanlaşmak ya da İK departmanlarında çalışmak isteyip de konu ile ilgili bilgisi olmayanların aklına takılan temel sorulardan biridir.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi'ni yakından tanıyın

NOVARGE Uzaktan Öğretim Merkezi 2010 yılında Ankara'da kurulan ve hale öğretim faaliyetlerine devam eden 3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşudur. Novarge tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumudur.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Novarge İşbirliği ile Robotik Kodlama Eğitimi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi bir ilke imza atarak ‘’Robotik Kodlama’’ alanında eğitim vermek için işbirliği protokolü imzaladılar.

Türk Eğitim-Sen ile Novarge Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Türk Eğitim-Sen ‘’Robotik Kodlama’’ alanında uzaktan eğitim verilmesi için Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi ile işbirliği protokolü imzaladı.

STEM Öğretmenliği Uzaktan Sertifika Programı

STEM Öğretmenliği Uzaktan Sertifika Programı hayata geçti. Stem Eğitimi alarak siz de üreten nesillerin yetişmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Mehmet AUF Noverge'de Pazarlama Eğitimlerine başladı

Pazarlama ve Satış konusunda binlerce kişiye eğitim vermiş eğitimci yazar Mehmet AUF Novarge'de Pazarlama ve Satış uzmanlığı eğitimlerine başladı.