Sevdiklerinize İYİ Kİ VARSIN demek için hemen tıklayınız

Uzaktan Eğitim ile Bilgisayar Sertifikanızı alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim ile Bilgisayar Sertifikanızı alabilirsiniz.

Günümüzde her iş alanında bilgisayar kullanılmakta, bilgisayar önemli bir iletişim ve iş aracı olarak kullanılmaktadır. Bilgisayarın kullanımını detaylı bir şekilde öğrenmek istiyor ama nereden başlamanız gerektiği konusunda fikir sahibi değilseniz, Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi'nde kapsamlı bilgisayar kullanımını öğrenebileceğiniz uzaktan eğitimler bulunmaktadır. Bilgisayar kullanımda gerekli olan bilgileri ve bilgisayar kullanımında ihtiyacınız olan detayları öğrenmeniz mümkündür.

Bilgisayar Sertifikası almak isteyen öğrencilere, Windows, Word, Excel ve Powerpoint programlarının kullanımı öğretilir. Türkiye'nin tüm şehirlerinden katılıma açık eğitim programına katılarak daha verimli olarak çalışabilir, işyerinizde ve çalışma hayatınızda daha etkili olabilir, işlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. İnternetin her geçen gün gelişen heyecan verici ortamından uzak kalmayın.

Dijital medyayı yakından takip edip, iletişim teknolojisinin eğlenceli dünyasını keşfedin. Bilgisayarda fotoğraf, müzik ve videoların nasıl şekillenebileceğini, yazılım programları ile neler yapabileceğinizi görün. Bilgisayar işletim sistemlerinin, Office programlarının amacını ve ne işe yaşadığını öğrenin. İstanbul bilgisayar kursları ile kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz için sağlam bir adım atabilirsiniz. Bilgisayarı daha hızlı ve amacına uygun olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayar kursları ile yıllardır kullandığınız bilgisayarın bilmediğiniz birçok yönü olduğunu ve kullanmadığınız programların nelere yarayabileceğini öğrenmenizi sağlar. Günlük hayatınızda ve işyerinizde zaman kaybı yaşamamanızda etkili olur. Bilgisayar kursu sonunda işlerinizde çalışma kolaylığı yaşarsınız. Teknolojik gelişimlerden uzak kalmadan, bilgisayar kursu ile birlikte internet eğitimini de öğrenin. Web sayfalarında gezinirken dikkat etmeniz gereken noktaları, internet sayfalarının giriş ayarlarını, internette ürün saklama ve ürün paylaşmayı öğrenin. Teknolojiden uzak kalmayın, bilgisayar kursu ile teknolojinin merkezinde kalın.

Uzaktan Bilgisayar Eğitimi alan öğrenciler, aldıkları eğitim ile günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında bilgisayar kullanımını kapsamlı olarak öğrenirler. Bilgisayar kursu veren kurumlar, eğitim sonrasında sertifika veririler. Ancak sertifika veren kurumun başlangıçta araştırılması gerekmektedir. Çünkü bir kurumun MEB onaylı bilgisayar kursu sertifikası verebilmesi için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmesi gerekir. Bilgisayar kursu sertifikası devlet kurumlarında ve özel şirketlerde son derece önemli bir yere sahiptir. Gelişen dünyamızda bilgisayarın olmadığı alan yoktur. Özellikle iş hayatında bilginin saklanması ve paylaşılması noktasında son derece önemli bir yere sahiptir. İş hayatında bilgisayar bilgisi olan kişiler işlerini daha kolaylıkla halledebilmektedir. Novarge Uzaktan Eğitim ile bilgisayarın tüm donanım ve yazılımı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Yıllardır bilgisayar kullanıcısı olabilirsiniz, ancak bilgisayar kursunda bilgisayara dair tüm detayları kapsamlı şekilde öğrenirsiniz.

Yorumlar.

DAHA FAZLA YORUM

Yorum Yaz

Kategoriler

Popüler.

12 Eylül 2020

Bilgi Çağında Sertifikalı Eğitimin Önemi

Okullarda bireylerin almış olduğu eğitimin yanı sıra bazı kurum ve kuruluşların müfredata bağlı kalarak bireylerin kazanım sağlaması amacıyla oluşturduğu topluluklar vardır. Bu kurumlar belirli bir eğitim sürecinin sonunda katılımcıların eğitim temelli bir sertifikaya sahip olmasını sağlar. Sertifikanın bireylere eğitim sonunda verilmesinin birincil amacı katılımcıların eğitimi doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak eğitimde sağlanan bilgiye sahip olduklarının somut bir göstergesini sağlayabilmektir. Günümüzde kurumların topluma sağlamış olduğu sertifikalı eğitimlerin neticesinde katılımcıların kafasında beliren sorular vardır. Bu sorular genel anlamda, “Sertifikayı günlük hayatımızda hangi alanlarda kullanabiliriz?” “Sertifika iş hayatında nasıl bir katkı sağlar?” şeklinde oluyor.

14 Eylül 2020

Pandemi Sürecinde Bireysel Gelişim

İzole yaşamın başladığı zamanlarda insanlar yaşamını artık evden ibaret kılmaya başladı. Bir nevi hayatı eve sığdırmak için çaba sarf ettik… Hayatı eve sığdırmak için tüm faaliyetlerimizi dört duvar içine taşımak zorunlu hale geldi. Spor aktiviteleri evde yapıldı, tüm iş aktiviteleri bilgisayar aracılığıyla çözüldü, dersler televizyon kanallarından işlendi, yemek tarifleri alındı ve farklı farklı yemekler yapıldı. Hatta tüm ülke bir anda ekmek yapmak için kolları sıvadı da diyebiliriz…

16 Eylül 2020

Doğru CV Nasıl Hazırlanır?

Hayatta attığımız her adım, verdiğimiz her karar ve dokunduğumuz her hayat -kendi hayatımız dahil- bizi yaşamda bir üst noktaya götüren köprü görevini görür sevgili NOVARGE okurları…

18 Eylül 2020

Portfolyo Nasıl Hazırlanır?

Kariyer yolunda adım adım ilerlerken ve gözümüzün gördüğü, elimizin değdiği her şeyi hayatımızın bir parçası haline getirirken; bugün yeniden NOVARGE sitesinde, kurumlar ile çalışan arasındaki bağı temellendiren hususlara değiniyoruz sevgili okurlar…

KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.