Ankara Bilim Üniversitesi ve Novarge Arasında Eğitim Protokolü İmzalandı
Ankara Bilim Üniversitesi ve Novarge Arasında Eğitim Protokolü İmzalandı

Ankara Bilim Üniversitesi ve Novarge Arasında Eğitim Protokolü İmzalandı

NOVARGE'DEN

Ankara Bilim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi arasında, uzaktan eğitim sertifika programları düzenlenmesine dair iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine Ankara Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Yavuz DEMİR, Novarge Yönetim Kurulu Başkanı Mesut KARAAĞAÇ, Ankara Bilim Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem Harun MEYDAN ve Ankara Bilim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Hakan Çağlar katılım sağladı.

İmza töreninde görüşlerini aktaran Prof. Dr. Yavuz DEMİR özel sektör ve üniversite işbirliğine vurgu yaparak;  Genç bir üniversite olmamıza rağmen kısa sürede önemli ölçüde değişim ve gelişim kaydeden Ankara Bilim Üniversitesi özel sektör temsilcileri ile birlikte hareket ederek, ortak vizyon belirleyip çok güzel çalışmalara imza atıyor. Üniversitelerin sadece kampus içerisinde dışa kapalı çalışmalar yapan yapılar değil, ülkemizin gelişmesi için bulunduğu şehre faaliyet ivme ve ufuk katan bir misyonu üstlenen kurumlar olması da gerekiyor. Yapacağınız projelerin basarili olmasını diliyorum.'' dedi.

Ankara Bilim Üniversitesi ve Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Türkiye geneli katılıma açık sertifika programları düzenlenecek.

Yorumlar

30 Aralık 2020

Arzu EKMEN

Novarge Aile Danışmanlığı eğitimine başladığımda aklımda -Acaba doğru kurum mu? Acaba benimle ilgilenirler mi? Acaba rahat erişim sağlayabilirmiyim? Vb bir sürü soru vardı . Ancak kurumsal ve profesyonel bir kurumda olduğumu danışmanım Zeliş Mesci sayesinde anladım. Sorularımın /sorunlarımın hepsini verdiği destekler , yönlendirme ve ilgisiyle yok etti. Kuruma ve danışmanıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu eğitim ile hayatıma yeni bir renk ve amaç geldi.

  Bu yorum size yardımcı oldu mu ? Evet Hayır

2 kullanıcı içinden 1 kullanıcı bu yorumu yardımcı buldu.

Yorum Yaz

Benzer İçerikler