Novarge Premium

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

Türkiye’de ilk ve tek ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uzaktan eğitimi ile, gıda sektöründe uygulanması zorunlu ISO standardının yayınlanmış en güncel versiyonu eğitimini alacaksınız.

Üniversite Onaylı Sertifika

Toplam 1 Ay Eğitim Süresi

Kontenjan Mevcut

%99 Sınav Başarı Oranı

Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

 • Kurs Puanı

  4.9
 • Peşin Fiyatına Kredi Kartına
  3 Taksit İmkanı

 • Bu Fiyat İçin Son 30 Gün

 • Ekstra
  %28 İndirim

 • ₺834 x 3

  Taksit İmkanı

 • ₺3500.00

  ₺2500

 • EĞİTİMİ SATIN AL

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

Türkiye’de ilk ve tek ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uzaktan eğitimi ile, gıda sektöründe uygulanması zorunlu ISO standardının yayınlanmış en güncel versiyonu eğitimini alacaksınız.

Üniversite Onaylı Sertifika
Toplam 1 Ay Eğitim Süresi
Kontenjan Mevcut
%99 Sınav Başarı Oranı
Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

Neler
Öğreneceğim?

NelerÖğreneceğim?

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi

Açıklamalar

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi eğitimi, gıda sektörünün her hangi bir alanında çalışanlar ya da gıda ile ilgili bölümlerden mezun olanlar ya da öğrenciler içindir. Üretim, hizmet, dağıtım, tedarikçi ya da herhangi bir alt yüklenici firmada uygulanması zorunlu ve uluslararası şartları belirleyen ISO 2200:2018 Gıda Güvenliği standardı eğitimi ile bu alanda uzmanlaşabilir ve sektörünüzde karşınıza çıkacak standarda hakim olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Gıda sektöründe iş başvurularında sizden öncelikli istenecek yönetim sistemi eğitimi ve sertifikalarınız sizi bir çok kişinin önüne geçirecek ve sektörünüzdeki faaliyetlerin uygulanmasında gerekli yetkinliği kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu standart, gıda zincirinde doğrudan veya dolaylı olarak yer alan bir kuruluşun aşağıdakileri gerçekleştirmesine olanak sağlanması amacıyla teşkil edilecek Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (GGYS) gerekliliklerini kapsar

Bu eğitimde standarda ilişkin açıklamalar yapılırken, standardın yapısına uygun tablo oluşturma örnekleri verilmekte ve indirilebilir dokümanlar ile desteklenmektedir. IRCA Onaylı Baş Denetçi eğitmenler tarafından verilen eğitimler uzun yıllardır verdiğimiz örgün eğitimlerimiz ile birebir aynı içerikte olup, öğrenme garantilidir.

Kimler katılmalı?

 • ISO Yönetim Sistemleri sertifikası alarak gıda sektöründe iş başvurularında bir adım öne geçmek isteyen öğrenci ya da mezunlar
 • Sektöründe uygulanan standartlara hakim olarak mesleki gelişimlerine ve kariyerlerine katkıda bulunmak isteyenler
 • Firmalarında ISO 22000:2018 standardını uygulamak isteyenler, firmalarına ISO sistemlerini kurmak isteyenler
 • Kalite departmanlarında çalışan ya da çalışmak isteyenler
 • Yönetim Sistemleri alanında eğitmen olmak isteyenler
 • Baş Denetçi olabilmek için alınması şart olan ISO 22000:2018 temel eğitimini almak isteyenler
 • Uluslararası kabul edilen ve uygulanması zorunlu  Yönetim Sistemleri standardına hakim olmak isteyenler

İş başvurularında ISO Yönetim Sistemleri’ne hakim olan ve standartların son güncellemesi eğitimi ve sertifikalarını almış kişiler öncelikli olarak tercih edilmektedir.

DEVAMINI OKU

Yorum Yaz

17 Şubat 2024

Novarge artık Premium

Eğitimde Mükemmeliyetçiliğin Adresi Novarge, Kalitesini Premium Eğitim Modeli İle Taçlandırıyor

25 Aralık 2023

ISO Kalite Yönetim Sistemlerinin Firmalara Faydaları nelerdir?

Büyük küçük farketmeksizin firmaların ISO Kalite belgesi almasının, işletmeye çok büyük katkıları vardır. İşte bunlardan bazıları...

29 Ağustos 2023

ÜCRETSİZ - E Ticaret Eğitimine katılmak için hemen başvur

Novarge Bilişim Reklam ve Eğitim Hizmetlerinin iştirakçisi olduğu, Anadolu Gençlik Federasyonu (Angef) tarafından yürütülen, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi (İKG PRO) tarafından finanse edilen "Empowering Young People (NEETs) E-Ticaret eğitimlerine sen de katılabilirsin.

27 Temmuz 2023

Novarge Sertifikaları artık dijital!

Novarge olarak, sürdürülebilir bir dünya için adımlar atmaya devam ediyoruz! 1 Eylül 2023'ten itibaren, eğitimlerinizi başarıyla tamamladığınızda sertifikalarınızı e-posta ile ve Novarge öğrenci paneliniz üzerinden dijital olarak alacaksınız.

Eğitimi Paylaş!