Novarge Hakkında

Novarge Kurumsal.

Sizin için Novarge

 

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi; 2016 yılından itibaren tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen MEB onaylı dijital eğitim kurumudur. Geliştirdiğimiz dijital alt yapı sayesinde hem senkron hem de a-senkron olarak binlerce kişiye eğitim vermiş ve sertifikalandırmasını yapmıştır. Novarge bugün 35’i çağrı merkezi personeli olmak üzere 40 çalışanı ile öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir.                                                                                 

Hayatımızı kazanmanızı sağlayan pek çok güç vardır; hepsinin temelinde ise eğitim. Onunla gelişir, sonunda değişiriz. Bizimle birlikte işimiz de gelişir, hayatımız tamamen değişir. Biz bu üç büyük gücün bilgeliği ile yola çıktık: Eğitim, gelişim, değişim. Mesleki, teknik ya da kişisel, ihtiyacınız olan uzmanlık dalında zincirleme bir başarı reaksiyonu başlatmak için Novarge tüm gücüyle öğrencilerinin yanında.

Biz işimizin insan yetiştirme yönüne bakan kutsallığından ilham alıyoruz. Bu da sorumluluk duygumuzu geliştiriyor. Böylece kendi vizyonumuzu sürekli genişleten araştırmalarımız için enerjimiz hep yüksek kalıyor. Bu enerjiyle geleceği gören eğitim sistemlerini keşfediyor, çağın yeni ihtiyaçlarını önceden belirleyip sistemimize entegre ediyoruz. Her şey için temel kaynağımız inanç. Topluma; eğitimi yüksek,  nitelikli kişiler kazandırmayı en güdüleyici kazanç olarak görüyoruz. Bu inancımızla uzun yıllara yayılan eğitimci kimliğimiz saygınlığımızı ve güvenilirliğimizi artırıyor.      

Geliştirmek için gelişiyoruz
Novarge olarak inançlarımızla çelişmemek için durmadan gelişmek gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden ekibimizin niteliklerini yüksek tutmak için önce onların kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Kurum Müdüründen öğretmenlerine kadar genç, dinamik ve vizyonu sağlam bir ekibe sahibiz. Her bir ekip üyemiz işine duyduğu saygı ve sorumlulukla yenilikleri kendisine katmak için çabalıyor. Biz de onları destekliyoruz. 

Yarını güvenle okuyor, okuduğumuzu anlıyor, anlatıyoruz. Belki hiç bir eğitim kurumunun yapmadığı kadar eğitim, içerik, sertifikasyon, teknoloji araştırmaları yapıyor, yenilikleri takip ediyor eğitimlerimize seviye atlatacak materyallere dönüştürüyoruz. Eğitimle başlayıp gelişimle devam eden ve sonunda ulaştığı değişimle hayatı zenginleştiren zincirleme başarı reaksiyonu işte böyle başlıyor.

Çözüm var, bahane yok
Zor bir iş yapıyoruz. Onlarca dalda sayısız başarılı dersler veriyoruz. Birçok farklı eğitimi aynı anda organize ederken pek çok sorunun üstesinden geliyoruz. Bunun için çok titiz, planlı, dikkatli hareket ediyoruz. İşimizin hata kaldırmadığını, bahane kabul etmediğinin farkındayız. Her soruna bir çözümümüz var. Bu yüzden öğrencilerimizi başarıya her ulaştırdığımızda gururumuzu hak ettiğimizi biliyoruz.

Novarge Uzaktan Öğretim Merkezi olarak, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ayrılmaz bir parçasıyız. Türkiye'deki diğer tüm legal eğitim kurumlarının tabi olduğu tüm kanun, düzenleme ve denetimlere tabiyiz.