Kampanya indirimine ek 100 TL İndirimden yararlanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz SİZİ ARAYALIM.

Eğiticinin Eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı onayı Eğiticinin eğitimi sertifikasını alarak uzman olduğunuz alanda resmi olarak eğitim verebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

Toplam 3 ay Eğitim Süresi

Kontenjan Mevcut

Program Boyunca Kitap Desteği

%96 Sınav Başarı Oranı

Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

 • Kurs Puanı

  5.0
 • Peşin Fiyatına Kredi Kartına
  6 Taksit İmkanı

 • Bu Fiyat İçin Son 30 Gün

 • Ekstra
  %36 İndirim

 • ₺117 x 6

  Taksit İmkanı

 • ₺1100.00

  ₺700

 • EĞİTİMİ SATIN AL

Eğiticinin Eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı onayı Eğiticinin eğitimi sertifikasını alarak uzman olduğunuz alanda resmi olarak eğitim verebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Toplam 3 ay Eğitim Süresi
Kontenjan Mevcut
Program Boyunca Kitap Desteği
%96 Sınav Başarı Oranı
Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

Neler
Öğreneceğim?

NelerÖğreneceğim?

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi
 • Vesikalık Fotoğraf

Açıklamalar

Bu eğitimde katılımcılar, yetişkin eğitiminin temel ilkelerini kavrayabilecek, yetişkin eğitimiyle öğrenme bağlamı arasında bağ kurabilecek, eğitim ihtiyaç analizi oluşturabilecek ve uygulayabilecek, etkin bir eğitim programı içeriği ve görsel malzemesi tasarlayabilecek, eğitim sunumunda nelere dikkat etmesi gerektiğinin farkına varabilecek, zor katılımcılarla başa çıkabilecek, katılımcı merkezli, akılda kalıcı ve zevkli bir eğitim programı dizaynının ve sunumunun nasıl yapılacağının farkındalığını yaşayabilecek ve eğitim sonrası etkin bir değerlendirmenin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olabileceklerdir.


Eğiticinin Eğitimi Programı, eğitici olarak kendini yetiştirmek, uzman olduğu bir konuda eğitim vermek ya da mevcut becerilerini yetişkin eğitimine özel etkili tekniklerle geliştirmek isteyen bireyler için tasarlanmış özel bir programdır. Eğitim, kişisel gelişim profesyonelleri, öğretmenler, eğitimciler, profesyonel koçlar, yöneticiler, hizmet içi eğitmenler, eğitmen olmak isteyen kişiler ve becerilerini geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Topluluk öününde konuşan, sunum yapan işletme çalışanları ya da öğretmen ve öğretmen adayları, İşletmelerin İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanları, Uzman Yardımcıları ve Elemanları Eğiticinin eğitimi programımıza katılarak formasyonlarını almış olur.

İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda bilgi ve becerilerini geliştirerek, kariyer yapmak isteyenler, İşletmedeki pozisyonu gereği eğitim vermek durumunda olanlar. Çalıştığı kurumlarda, kurum içi eğitimi görevini yüklenecek kişiler,

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Programlarında eğitici olmak isteyenler, İSG mevzuatına göre “Eğiticilerin Eğitimi” sertifikasına sahip olmak isteyenler,

Uzun yıllar eğitimci olmasına rağmen yeniliklere ve değişimlere ayak uydurmak isteyenler, alanı ve tecrübesi ile ilgili eğitim vermek isteyenler. Eğitimlerimize katılabilir.

DEVAMINI OKU

Bu Eğitim İçin Kim Ne Dedi ?

Ortalama Puan

5.0

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
27 Mart 2022

Sevinc sen elcioglu

Egtim tarihini ogrenebilirmiyim. Eğtim ne zaman baslar,online mi ve sinav icin T.C ye mi gelmek gerekir

  Bu yorum size yardımcı oldu mu ? Evet Hayır

Yorum Yaz

Bu Eğitimin Uzmanları

İyi ki Varsın!

Sevgi zincirinin bir halkası olmak için iyi ki varsın de !

GÖNDER
18 Ekim 2021

Atık Yönetimi Nedir? Faaliyetleri Nelerdir?

Doğayı korumak için söz konusu çevresel tahribatın önlenmesi gerekir. Geleceği tehdit eden ve iklim krizine kapı açan çevre tahribini önlemek için “Atık Yönetimi” önem kazanır.

22 Eylül 2021

Hayata Yönelik Başarılı Bir Adım Atmanın Yolları

Novarge’de bugün; bireysel hayatımızda başarı adımlarını atarken uygulamamız gereken yöntemlerini araştırdık. Gelin, birlikte değerlendirelim.

23 Temmuz 2021

Verimli Çalışmanın Sırrı Pomodoro Tekniği

1992 yılından beri uygulanan pomodoro tekniğinin en etkili çalışma biçimlerinden biri olduğu kanıtlanmıştır. Francesco Cirillo tarafından keşfedilen pomodoro tekniği, 25 dakikalık çalışma ve 5 dakikalık molalardan oluşur. Pomodoro tekniği, keşfedildiği tarihten bu yana çalışma alanında zorluk yaşayan birçok insan tarafından kullanılır.

07 Temmuz 2021

Bilgi Çağında Eğitici Eğitimi ve Önemi

Eğiticinin eğitimi programı, bireylerin farklı ders anlatımları, bilgi aktarımları ve iletişim düzeyleri hakkında gelişmiş teknik bilgilere sahip olmasını amaçlar.

03 Mayıs 2021

Karantinada Kişisel Gelişimi Destekleyecek Eğitim Odaklı Web Siteleri

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi olarak bugün, karantina sürecinizi daha keyifli ve verimli hale getirebilmek için eğitim odaklı web sitelerini araştırdık. Gelin, birlikte göz atalım.

Eğitimi Paylaş!