Novarge İnsan Kaynakları.

İnsan Kaynakları

Novarge A.Ş. kuruluşundan itibaren bireye saygı, katılımcılık ve bireysel sorumluluk, yenilikçi ve yaratıcı düşünceye açıklık, insan kaynaklarının sürekli gelişimi başlıca inanç ve değerlerimizi oluşturmaktadır. Şirketin başarısı, her bir çalışanın kendi yaptığı iş çerçevesinde önemli bir katkıda bulunması ve bunu toplam şirket performansını etkileyecek düzeye taşıması ile mümkün olacaktır. Bu doğrultuda her zaman çalışanlarımızın yönetime aktif katılımını desteklemekte ve buna imkan yaratmaktayız. Böylelikle hem iş tatmini yüksek, gelişime açık, geliştirmeye hevesli, dinamik bir ekip oluşturmayı ve hem de bu güçlü ekip ile müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vererek başarı çizgimizi daima daha yukarı taşımayı hedefliyoruz.

Siz de Novargeli olmak isterseniz açık iş pozisyonlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

GENEL NİTELİKLER
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren kurumumuzun Çağrı Merkezi Departmanı Satış Kanalı pozisyonunda görev alacak;
· En az lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu,
· İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,
· Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,
· Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip,
· Ekip çalışmasına yatkın,
· Kişisel gelişimine önem veren, prezentabl,
· İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen,
kadın personeller aramaktayız.

ÇALIŞMA YERİ:
Ankara

MESAİ SAATLERİ
Hafta içi ve Cumartesi 09:30-18:00

ÇALIŞMA ŞEKLİ
Tam Zamanlı

İŞ TANIMI
· Kurumumuzdan eğitim almak isteyen ve bize başvuru yapan öğrenci adaylarını arayarak, eğitimler hakkında bilgi vererek kişilere eğitimleri pazarlamak.

İlan yayın tarihi: 11.06.2020
Son başvuru tarihi: 11.07.2020

BAŞVUR
 

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi, Türkiye'nin en yenilikçi ve en çok öğrencisi olan eğitim kurumlarından biridir. Siz de bu takımın bir parçası olmak isterseniz özgeçmişinizi bize gönderebilirsiniz.

BAŞVUR
KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.