Sevdiklerinize İYİ Kİ VARSIN demek için hemen tıklayınız

Dış Ticaret Uzmanı olarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Dış Ticaret Uzmanı olarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Dış ticaret alanında uzman olan kişiler; uluslararası piyasada ticaret yapan kurum ve kuruluşlar için ürün / hizmetlerin satışına kadar olan tüm süreçleri yönetip organize etmektedir.

Dış ticaret uzmanları hizmetlerin ve ürünlerin; tanıtım, pazarlama, satış, gümrük ve lojistik dahil olmak üzere tüm süreçlerini yönetir. Dış ticaret uzmanının sorumluluk ve aidiyet duygusunun gelişmiş olması, bireysel ve takım çalışmalarında başarı göstermesi, satış ve pazarlama tekniklerine hakim olması, mevzuat bilgisini geliştirmesi gerekmektedir.

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi
Eğitimler Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi bünyesinde Türk Hava Kurumu Üniversitesi işbirliği ile Dr. Sadık VURAL tarafından verilmektedir. Siz de eğitim almak isterseniz 0312 911 3232 nolu telefonu arayabilir ya da aynı numaraya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

Dış Ticaret Uzmanları ne kadar maaş alıyor?
İnsan Kaynakları sitesi kariyer.net'te Dış Ticaret Uzmanı arayan firmaların vermiş olduğu son 100 ilanda girilen maaş kriterleri dikkate alındığında en düşük 2.570 en yüksek ise 5.630 TL maaş verilmektedir. Bu rakamların ortalamasını aldığımızda bir Dış Ticaret Uzmanının sosyal güvenlik hakları ve diğer gelirler hariç 4.100 TL maaş aldığını söyleyebiliriz.

Novarge'den aldığınız eğitimle kendi Dış Ticaret işlemlerinizi yapabilir misiniz?
Bu soruya içtenlikle "EVET" yanıtını verebiliriz. Hem fiziki hem de e-ticaret ile ihracat/ithalat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğitimlerimiz uygulamalı vaka örnekleri ile sizlerin rahat bir şekilde dış ticaret yapabilmenizi sağlamak için organize edilmiştir. Canlı eğitimlerimizde anlamadığınız konuları sorabilir ve bu alanda uzmanlaşabilirsiniz. Kendi ürün ya da hizmetkerinizin özellikle e-ticaret platformları aracılığı ile yurtdışında yaşayan insanlara/firmalara pazarlamasını yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yorum Yaz

Kategoriler

Popüler.

12 Eylül 2020

Bilgi Çağında Sertifikalı Eğitimin Önemi

Okullarda bireylerin almış olduğu eğitimin yanı sıra bazı kurum ve kuruluşların müfredata bağlı kalarak bireylerin kazanım sağlaması amacıyla oluşturduğu topluluklar vardır. Bu kurumlar belirli bir eğitim sürecinin sonunda katılımcıların eğitim temelli bir sertifikaya sahip olmasını sağlar. Sertifikanın bireylere eğitim sonunda verilmesinin birincil amacı katılımcıların eğitimi doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak eğitimde sağlanan bilgiye sahip olduklarının somut bir göstergesini sağlayabilmektir. Günümüzde kurumların topluma sağlamış olduğu sertifikalı eğitimlerin neticesinde katılımcıların kafasında beliren sorular vardır. Bu sorular genel anlamda, “Sertifikayı günlük hayatımızda hangi alanlarda kullanabiliriz?” “Sertifika iş hayatında nasıl bir katkı sağlar?” şeklinde oluyor.

14 Eylül 2020

Pandemi Sürecinde Bireysel Gelişim

İzole yaşamın başladığı zamanlarda insanlar yaşamını artık evden ibaret kılmaya başladı. Bir nevi hayatı eve sığdırmak için çaba sarf ettik… Hayatı eve sığdırmak için tüm faaliyetlerimizi dört duvar içine taşımak zorunlu hale geldi. Spor aktiviteleri evde yapıldı, tüm iş aktiviteleri bilgisayar aracılığıyla çözüldü, dersler televizyon kanallarından işlendi, yemek tarifleri alındı ve farklı farklı yemekler yapıldı. Hatta tüm ülke bir anda ekmek yapmak için kolları sıvadı da diyebiliriz…

16 Eylül 2020

Doğru CV Nasıl Hazırlanır?

Hayatta attığımız her adım, verdiğimiz her karar ve dokunduğumuz her hayat -kendi hayatımız dahil- bizi yaşamda bir üst noktaya götüren köprü görevini görür sevgili NOVARGE okurları…

18 Eylül 2020

Portfolyo Nasıl Hazırlanır?

Kariyer yolunda adım adım ilerlerken ve gözümüzün gördüğü, elimizin değdiği her şeyi hayatımızın bir parçası haline getirirken; bugün yeniden NOVARGE sitesinde, kurumlar ile çalışan arasındaki bağı temellendiren hususlara değiniyoruz sevgili okurlar…

KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.