Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi
Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi

Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi

KARİYER

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla ücretsiz eğitimler, atölyeler ve podcast yayınları gerçekleştirmektedir. Novarge Uzmanları tarafından verilecek Finansal Dönüşüm Eğitimine katılan KOBİ ve genç girişimciler yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon, Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı etkinliklerine dahil olup, hibe desteği kazanma şansı elde edecektir.

Eğitim Tarihi: 08.04.2022
Eğitim Saati: 13.00
Eğitim Süresi: 3 Saat Canlı Eğitim

ÜCRETSİZ FİNANSAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ BAŞVURU FORMU - TIKLAYINIZ

SON BAŞVURU TARİHİ: 07/04/2022 saat 23.59 

Kimler başvuruda bulunabilir? 
Eğitim, dijital dönüşüm konusunda kendini geliştirmeye hevesli KOBİ, girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır.  

Finansal Dönüşüm Eğitimi İçeriği

  • KOBİ’ler İçin Finansal Okuryazarlık
  • İşletme Bütçe Yönetimi ve Riskleri
  • Finansal Tablolara İlişkin Analizler
  • İşletmelerde Finansal Kaynak Yönetimi
  • KOBİ’ler İçin Kriz Yönetimi

 Eğitimin detayları nelerdir? 

  • Eğitim çevrim içi gerçekleştirilecektir.
  • Eğitime katılım ücretsizdir. 
  • Başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacak olup eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.  

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için donusenkobi@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.  

Proje Hakkında 
Covid-19 pandemisi dünyayı sağlık krizi açısından etkisi altına almışken, pandeminin beraberinde getirdiği ekonomik sorunlar da derinleşerek devam etmektedir. Büyük firmalarla karşılaştırıldığında daha kırılgan bir piyasaya ve finansal yapıya sahip olan KOBİ’lerin, Covid-19 pandemisi döneminde dayanıklılıklarının artırılıp sürdürülebilirliklerinin sağlanması kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, geçtiğimiz yıl Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm eğitimleri verilmiş ve Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Programı’na dahil olup seçilen 5 KOBİ’ye hibe desteği verilmiştir. 2021 yılında 1000 kişiden fazla katılımcıya ulaşan Dönüşen KOBİ programı 2022 yılında da devam etmektedir.

*Yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon ve Girişimcilik Kampı’na katılıp hibe desteği alabilmek için proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim oturumlarından en az birine katılım sağlamak zorunludur.

ÜCRETSİZ FİNANSAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ BAŞVURU FORMU - TIKLAYINIZ

SON BAŞVURU TARİHİ: 07/04/2022 saat 23.59 

 

Yorumlar

30 Mart 2022

Özden Çelikkalkan

Merakla bekliyorum

  Bu yorum size yardımcı oldu mu ? Evet Hayır

1 kullanıcı içinden 1 kullanıcı bu yorumu yardımcı buldu.

Yorum Yaz

Benzer İçerikler