Novarge'de %100 öğrenci memnuniyeti

Novarge'de %100 öğrenci memnuniyeti

sikayetvar.com'un istatistiklerine göre Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi öğrenci memnuniyeti oranı yüzde 100 olarak açıklandı.

2017 yılı ikinci çeyreğinden beri "en ucuzu değil en iyisi" mottosu ile hizmet veren Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi sikayetvar.com verilerine göre en sevilen uzaktan eğitim merkezlerinden oldu. 

Ülkemizin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olan şikayetvar.com’un kullanıcıları arasında yaptığı müşteri anketlerinde %100 öğrenci memnuniyeti ortalaması ile sektörümüzde birinci olduk.


2017-2018-2019 yıllarıda şikayetvar.com’un en yüksek memnuniyet düzeyi, en hızlı cevaplama süresi, en çok teşekkür oranı ve en az şikayet sayısı kategorilerinde de birincilikleri bulunan markamız, 2019 yılına ait müşteri anketlerinde %100 müşteri memnuniyeti ortalaması ile kategori birinciliklerine bir yenisini daha ekleme başarısını gösterdi.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi, öğrenci sorunlarını en kısa sürede çözmeye odaklı olduğunu ve bu bakış açısının öğrenciler nezdinde takdir görmesini mutlulukla karşıladıklarını belirten Novarge A.Ş. Genel Müdürü Mesut KARAAĞAÇ, özverili çalışmalarından dolayı departman çalışanlarına teşekkür etti.

Sektörün güven duyulan markası olarak, 10 bini aşan öğrenciye hizmet sunduklarını ifade eden Karaağaç, bu başarının ardındaki en temel faktörlerden birisinin çalışan eğitimine verdikleri önem olduğunu belirtti.

Yorumlar.

DAHA FAZLA YORUM

Yorum Yaz

Kategoriler

Popüler.

14 Mayıs 2020

UNITY 3D Mobil Oyun Yazma Eğitimi

En anlaşılır şekliyle Unity, Windows, Android, ve IOS platformları için oyunlar yapmaya olanak tanıyan, bir oyun motorudur.

13 Mayıs 2020

Dış Ticaret Uzmanı olarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi bünyesinde verilen Dış Ticaret Uzmanlık eğitimine katılabilirsiniz.

17 Mayıs 2020

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Eğitimi

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Eğitimi almak için Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi ile hemen 0312 9113232 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

26 Mayıs 2020

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi ( Tıbbı Sekreterlik)

Eski adı ile tıbbi sekreterlik yeni adıyla Hasta Kayıt Kabul sekreterliği ve danışmanlığı eğitimi Novarge tarafından Üniversite onaylı olarak verilmektedir.

KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.