Novarge'den Evinde Kal çağrısı

Novarge'den Evinde Kal çağrısı

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi tüm çalışanları16 Mart 2020 itibari ileevinden çalışmaya başladı. Biz de #evindekal kampanyasını destekliyoruz.

Koronavirüs salgınıyla etkin mücadele kapsamında alınan önlemlere ek sosyal farkındalık kampanyasıyla destek veren Novarge, "Evde Kal Türkiye" çağrısı yaptı.

Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınına karşı toplumsal farkındalığın artırılması amacıyla özel bir kampanya başlatıldı ve #evindekal çağrısı yapılmaya başlandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Novarge A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut KARAAĞAÇ şunları söyledi; "Koronavirüs salgınına karşı dünyada olduğu gibi ülkemizde de eşi benzeri görülmemiş tedbirler alınıyor. Bu dönemde, salgından korunmak ve yayılımını önlemek açısından evde kalmak büyük önem taşıyor. Öğrencilerimizin evde kalmalarını teşvik etmek ve bu konuda farkındalığı artırmak amacıyla harekete geçtik. Hali hazırda eğitimleri devam eden ve yeni eğitim almak isteyen öğrencilerimize %50 indirim yapacağız. Ayrıca Türk İşaret Dili Eğitimini tamamen ücretsiz olarak sunacağız dedi. Bu süreçte milletimizin yanındayız diyen KARAAĞAÇ, Koronavirüs salgınını hep birlikte en kısa sürede ve en az hasarla atlatacağımıza inanıyoruz dedi.

Yorum Yaz

Kategoriler

Popüler.

25 Haziran 2020

VERBİS'e Kayıt Süresi Uzatıldı

30 Haziran 2020 tarihinde sora erecek olan Verbis Kayıt süresi Kişisel Veriler Koruma Kurulu tarafından uzatıldı

07 Temmuz 2020

Dış Ticaret Eğitimi İçeriği

Dış Ticaret Eğitimi son yıllarda ithalat ve ihracat'ın artması sebebiyle yoğun talep görmektedir. Bu blog yazımızda kısaca Dış Ticaret Eğitimi içeriğine değineceğiz.

KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.