Novarge'den öğrencilerine hediye kedi maması

Novarge'den öğrencilerine hediye kedi maması

Novarge'den öğrencilerine hediye kedi maması
Bu içeriği sesli dinleyin

Türkiye’nin en büyük dijital eğitim platformu olan Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi, sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmak için öğrencilerine kedi maması dağıtıyor.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi, sokak hayvanları için farkındalık oluşturmak adına kayıt yaptıracak öğrencilerine kedi maması dağıtacak. ‘’Kedi mamaları bizden, sevimli patileri beslemek sizden’’ sloganıyla ortaya çıkan proje, 15 Ekim 2019 tarihinde hayata geçti. Bu tarihten itibaren Novarge’ye kayıt yaptıran her bir öğrenciye kedi maması hediye ediliyor.

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Novarge Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Karaağaç, sokak hayvanlarının kış aylarında aç kalma ihtimalini göz önünde bulundurduklarını dile getirdi. Karaağaç, ‘’Novarge olarak bizler eğitimin temel prensiplerinden birinin de farkındalık olduğuna inanıyoruz. Etrafımızda çoğu zaman göremediğimiz, fark edemediğimiz başka canlılar da yaşıyor. Özellikle sokak hayvanları zorlu kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanıyorlar. Onların farkında olmak adına 15 Ekim 2019’dan itibaren kayıt yaptıran her bir öğrencimize kedi maması hediye edeceğiz. Böylece onlara yalnız olmadıklarını göstereceğiz’’ şeklinde konuştu.

Yorumlar.

DAHA FAZLA YORUM

Yorum Yaz

Kategoriler

Popüler.

06 Kasım 2019

STEM Öğretmenliği Uzaktan Sertifika Programı

STEM Öğretmenliği Uzaktan Sertifika Programı Novarge ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi işbirliği ile hayata geçti. Stem Eğitimi alarak siz de üreten nesillerin yetişmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

09 Nisan 2018

İşaret dili bilenlerin istihdam alanları

İşaret Dili Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız bu dilin ne işe yaradığını nerelerde çalışabileceklerini bilmek istiyorlar. Biz de sizleri bilgilendirmek istedik.

06 Kasım 2019

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Novarge İşbirliği ile Robotik Kodlama Eğitimi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi bir ilke imza atarak ‘’Robotik Kodlama’’ alanında eğitim vermek için işbirliği protokolü imzaladılar.

09 Nisan 2018

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi'ni yakından tanıyın

NOVARGE Uzaktan Öğretim Merkezi 2010 yılında Ankara'da kurulan ve hale öğretim faaliyetlerine devam eden 3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşudur. Novarge tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumudur.

19 Haziran 2019

Türk Eğitim-Sen ile Novarge Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Türk Eğitim-Sen ‘’Robotik Kodlama’’ alanında uzaktan eğitim verilmesi için Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi ile işbirliği protokolü imzaladı.

05 Kasım 2019

novarge.com.tr yenilendi

3 yıldır öğrencilerine dijital kanallar üzerinden hizmet veren Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi web sitesi www.novarge.com.tr yeni arayüzü ile öğrencilerine merhaba dedi.

09 Nisan 2018

İnsan Kaynakları Eğitimi hakkında

İnsan Kaynakları Kursu ne işe yarar sorusu bu alanda uzmanlaşmak ya da İK departmanlarında çalışmak isteyip de konu ile ilgili bilgisi olmayanların aklına takılan temel sorulardan biridir.

04 Kasım 2019

Novarge geleceğin mucitlerini yetiştiriyor

Türkiye’nin en büyük dijital eğitim platformu olan Novarge, eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. Novarge, BBC micro:bit alanında ilk defa uzaktan eğitim imkanı sunacak. Üstelik eğitimleri dünyanın en büyük yazılım şirketi olan Microsoft tarafından ‘Harikalar Yaratan Öğretmen’ seçilen Selçuk Arslan verecek.

04 Kasım 2019

Novarge'den öğrencilerine hediye kedi maması

Türkiye’nin en büyük dijital eğitim platformu olan Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi, sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmak için öğrencilerine kedi maması dağıtıyor.

20 Kasım 2019

Novarge İle Mehmet Akif İnan Vakfı Arasında “Öğretmen Atölyeleri” Anlaşması Yapıldı

Novarge Kurucu Müdürü Mesut KARAAĞAÇ, Doku Okulları ve SEED Yönetim Kurulu Başkanı Cemil KARAGÖZ, Mehmet Akif İNAN Vakfı Genel Müdürü Bilal ARPAGUŞ'u makamında ziyaret ederek 14-15 Aralık'ta Ankara'da yapılacak Öğretmen Atölyeleri için İndirim anlaşması yaptı.

KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.