Novarge güvenilir mi?

Novarge güvenilir mi?

Novarge güvenilir mi başlıklı blog yazımızı okuyabilirsiniz. Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi başkentimiz Ankara’da kurulmuş ve aktif olarak faaliyetlerine devam eden Milli Eğitim Bakanlığı’na başlı bir kurumdur.

Novarge, bugün binlerce mutlu öğrencisi olan en güvenilir uzaktan eğitim merkezlerinin başında gelmektedir.  99973302 numarası ile Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatına sahip olan Novarge kurulduğu günden beri sekiz bini aşkın kursiyerine hizmet vermiştir.

Novarge.com.tr web sitesi üzerinden öğrencilerine hizmet veren Novarge’ye 0312 911 3232 numaralı telefondan direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Google arama motorundan “novarge” yazarak daha önce eğitim almış öğrencilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.  Yaklaşık 40 farklı alanda eğitim veren Novarge Uzaktan Eğitim merkezi instagram hesabına instagram.com/novargeas ulaşabilir ve MEB sınav fotoğraflarını ve diğer yapılan etkinlikleri görebilirsiniz. Aynı şekilde facebook.com/novarge sayfasına tıklayarak Novarge hakkında yapılan değerlendirmelere göz atabilirsiniz.

Yorum Yaz

Kategoriler

Popüler.

14 Mayıs 2020

UNITY 3D Mobil Oyun Yazma Eğitimi

En anlaşılır şekliyle Unity, Windows, Android, ve IOS platformları için oyunlar yapmaya olanak tanıyan, bir oyun motorudur.

13 Mayıs 2020

Dış Ticaret Uzmanı olarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi bünyesinde verilen Dış Ticaret Uzmanlık eğitimine katılabilirsiniz.

17 Mayıs 2020

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Eğitimi

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Eğitimi almak için Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi ile hemen 0312 9113232 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

26 Mayıs 2020

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi ( Tıbbı Sekreterlik)

Eski adı ile tıbbi sekreterlik yeni adıyla Hasta Kayıt Kabul sekreterliği ve danışmanlığı eğitimi Novarge tarafından Üniversite onaylı olarak verilmektedir.

KAPAT

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.