Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi | Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler
Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

KARİYER

Ağustos ayının ortalarına adım attığımız yeni bir haftanın ilk iş gününden hepinize merhaba Sevgili Novarge Ailesi. Bugün sizlerle, bireysel gelişim yolunda başarıyı önceleyen Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi’nin sertifikaları hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi 2016 yılından beri sunduğu onlarca eğitim programı sayesinde bireysel gelişim basamağında “mutlu” bir adım atmayı mümkün kılar. Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumu Novarge, iş birliği sağladığı birçok kurum sayesinde eğitim ve kariyer alanında etkili bir başarı sağlar. Var olduğu günden bu yana binlerce kişinin eğitim programlarıyla buluşmasını sağlayan kurum, süreç sonunda sağladığı sertifika imkânıyla bireysel birçok avantajı da beraberinde getirir.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikalarının Avantajları Nelerdir?

Novarge, kategoriler üzerinden sunduğu onlarca eğitim programı sayesinde bireysel gelişim ve kariyer planlamasına yönelik birçok avantajı da beraberinde getirir.

 • Eğitim programlar sonucunda Millî Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika kazanmak mümkündür.
 • Uzaktan eğitim sistemi sayesinde zaman ve mekân algıyla sınırlandırılmayan bir öğrenim süreci sağlar.
 • Uzman eğitmen kadrosu sayesinde mesleki bilgilere kapsamlı erişim mümkündür.
 • Eğitim sonunda elde edilen sertifika elden teslime gerek kalmadan adrese teslim edilir.
 • Sertifikaların zamanaşımı ve geçerlilik süresi yoktur. Bu sayede eğitim programının katkısını ömür boyu kariyer hayatına yansıtmak mümkündür.
 • Eğitim danışman hizmetleri sayesinde tüm soru işaretlerine anında çözüm üretmek mümkündür.
 • Ankara Bilim Üniversitesi ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi çözüm ortaklığı sayesinde eğitim programından başarılı bir sertifika kazanan bireylerin meslek yaşamında birçok başarıyı anında elde etmesi olağandır.
 • Uluslararası Akreditasyon Sistemi ile çözüm ortaklığına sahiptir. Bu sayede kazanılan sertifikalar yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her ülkesinde meslek kapılarının açılmasını sağlar.
 • Meslek Burda Eğitim Merkezi, Yaşam Artı Uzaktan Eğitim Merkezi ve 3 Bilgi Eğitim Kurumları ile çözüm ortaklığına sahiptir. Eğitim kurumları ile ortak düşünen sertifika sistemi, bireyin kariyer yaşamında başarılı adımlar atmasına olanak sağlar.
 • İş görüşmeleri ya da meslek yaşamında rakiplerden önde bir tutum sergilemek için gereklidir.
 • Devlet firmalarında meslek kapılarının açılmasına olanak sağlar.

 

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

Novarge Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

Sertifikalar MEB Onaylı mı?

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından başarıyla tamamlanmış bir eğitim programının sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bir sertifika verilir. MEB onaylı sertifikalar sayesinde eğitim ve kariyer alanında kalıcı birçok başarıyı elde etmek mümkündür.

Sertifikalar Ne Kadar Süre Geçerli?

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi’nin sunmuş olduğu sertifika programlarının herhangi bir zamanaşımı ya da geçerlilik süresi yoktur. Bu sayede eğitim programına yönelik bilgi ve birikimlerle her süreçte bir başarı elde etmek olağandır.

Sertifikalar Yurt Dışında Geçerli mi?

Novarge, Uluslararası Akreditasyon Sistemi ile çözüm ortaklığına sahiptir. Bu girişimi sayesinde başarılı bir eğitim programı sonunda alınan sertifikalar dünyanın her yerinde geçerliliğe sahiptir. Novarge, öğrencilerinin yalnızca Türkiye değil, tüm dünyada başarıya ulaşmaları için çalışır.

Üniversite Onaylı Sertifika Ne Fayda Sağlar?

Üniversite tarafından onaylanmış sertifikalar, meslek yaşamında söz konusu belgenin güvenlik ve geçerlilik hususunda bir problem yaşamamasını sağlar. Novarge, Ankara Bilim Üniversitesi ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi ile çözüm ortaklığına sahiptir. Bu sayede eğitim programında elde edilen bir başarı sonunda sertifikalar, mesleki ve bireysel birçok gelişimi beraberinde getirir.

Uzaktan Eğitim Sertifikası İşe Yarar mı?

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından verilen sertifikalar, tüm kurumlarda yetkin bir başarı elde etmeyi mümkün kılar. Uzman eğitmen kadrosuyla sunduğu eğitim programlarını videolar, görseller, ses içerikleri ve kaynak kitaplarla destekler. Aynı zamanda uzaktan eğitim imkânı, zaman ve mekân algısıyla sınırlanmadan pratik bir eğitim süreci kazandırır.

Sertifika Kazandıktan Sonra Nasıl Alınır?

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi eğitim programı sonucunda elde edilen sertifikalar kargoyla belirtilen adrese gönderilir.

Neden Novarge?

Çünkü Novarge, 2016 yılından beri Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim merkezi olmaya devam eder. Öğrencilerinin her zaman mutluluğunu önemseyen kurum, her zaman gelişim için çalışır. Novarge yetkin çözümleri ve gelişmiş teknolojisi sayesinde eğitim ve kariyer yaşamında kalıcı bir başarı sağlar. Eğitim programları sonunda sunduğu sertifikalar sayesinde kalıcı bir mesleki başarı elde etmek mümkündür.

Unutmayın; Novarge varsa, çözüm var.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

Novarge’de bugün; bireysel gelişim yolunda başarıyı önceleyen Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi’nin sertifikaları hakkında merak edilenlerden bahsettik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hepinize mutlu, başarılı ve huzurlu bir hafta diliyorum Sevgili Novarge Ailesi.

Unutmayın, her şey geleceğiniz için!

ELİF AKSÜT

Yorum Yaz

Benzer İçerikler