Kampanya indirimine ek 50 TL İndirimden yararlanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz SİZİ ARAYALIM.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Toplamda 30 gün zaman ayırarak şuan okuduğunuz okuma hızınızın en az 5 katına çıkabilirsiniz. (Tüm yaş grupları için geçerli)

MEB Onaylı Sertifika

Toplam 1 Ay Eğitim Süresi

Kontenjan Mevcut

%94 Sınav Başarı Oranı

Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

 • Kurs Puanı

  4.8
 • Peşin Fiyatına Kredi Kartına
  6 Taksit İmkanı

 • Bu Fiyat İçin Son 22 Gün

 • Ekstra
  %35 İndirim

 • ₺92 x 6

  Taksit İmkanı

 • ₺850.00

  ₺550

 • EĞİTİMİ SATIN AL

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Toplamda 30 gün zaman ayırarak şuan okuduğunuz okuma hızınızın en az 5 katına çıkabilirsiniz. (Tüm yaş grupları için geçerli)

MEB Onaylı Sertifika
Toplam 1 Ay Eğitim Süresi
Kontenjan Mevcut
%94 Sınav Başarı Oranı
Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

Neler
Öğreneceğim?

NelerÖğreneceğim?

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf

Açıklamalar

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. 

Tüm yaş ve okul gruplarına göre özel olarak hazırlanmış programlarımızdan, kendinize uygun olanı seçerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra size gelecek kullanıcı adı ve şifre ile eğitime hemen başlayabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitim Programımız 30 gün sürmektedir. Sistemin sizi yönlerdiği şekilde ve sürede eğitimleri takip ettiğiniz takdirde 30 gün sonunda okuma hızınızın en az 5 kat arttığını gözlemleyeceksiniz. 

Temel anlamda hızlı okuma sonradan edinilebilen bir beceri olduğundan, aslında bizim yaptığımız bir alışkanlık değişimidir. Her alışkanlığın değişebilmesi için bir süre gerekmektedir. Hızlı okumada bu süre maximum 1 aydır. Doğru, sıralı ve koordineli yapılan göz egzersizleri ile rahatlıkla 30 günde hızlı okumaya geçilebilir. Novarge Online hızlı okuma olarak sizler için hazırladığımız 30 kurdan oluşan egitimimizde kullandığımız teknikler, bireyin yaşına ve grubuna göre özel hazırlanmış ders kurları, seviyeler ve metinler ile hızlı okuma artık çok kolay bir hal almıştır. 

Günümüzde hızlı okuma adına bir çok eğitim metaryelleri ve kitaplar bulunmaktadır. Novarge hızlı okuma, geliştirdiği özel uygulamalar ile sizlere kordineli bir eğitim sunmaktadır. Her eğitim grubunun seviyeleri, hızları, metinlerin seviyeleri ve kelimelerin seviyeleri sizlere özel hazırlanmışdır. Web üzerinden yaptığınız her alıştırma sistem tarafından kaydedilir. Gelişiminizi sizler için raporlar. Eğitimin sonunda takistoskop gelişiminizi, okuma hızı gelişiminizi ve anlama oranının gelişimini görebilirsiniz.

Eğitim nasıl veriliyor?
Her güne özel yapılması gereken egzersiz listesi ekrana gelir. Her egzersiz yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı ister. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim  sonunda okuma hızınız en az 3 ile 5 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Novarge'nn kişiye özel eğitim hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliyi bilgilendirmesi ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?
Evet Eğitim sonunda Ankara'da yüz yüze test usulü ile sınav yapılmaktadır. Sınavdan geçme notu 45'tir. Sınavı geçtikten sonra MEB onaylı sertifikanız adresinize kargo ile yollanır. Online sınava katılmak isterseniz eğitim sonunda Uluslararası geçerli ya da Ankara Bilim Üniversitesi onaylı sertifika alabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Neden Sertifika Almalısınız?

Sertifikalı olmak, dijital pazarlamanın temel kavramlarına tam olarak hakim olduğunuzu gösterir. Bu yeterliliğinizi CV'nize ekleyebilir ve kolayca LinkedIn profilinize yükleyebilirsiniz.

Sertifikalı olmak günümüz iş dünyasında iki temel niteliğe sahip olduğunuzu gösterir: gerçek dijital becerilere ve öğrenme motivasyonuna. Bu nitelikleri gözler önüne sermeniz, istediğiniz işi bulma şansınızı artırmaya yardımcı olabilir.

Dijital bilgilerinizi artırmak iş bulmanıza, terfi etmenize veya bütünüyle yeni bir kariyere başlamanıza yardımcı olabilir.

Kurs İçeriği

 • Giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi
 • İlkokul 2-3 sınıflar için özel hazırlanmış müfredat ve içerik
 • Giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi
 • İlkokul 4. sınıflar için özel hazırlanmış müfredat ve içerik
 • Ortaokul öğrencileri için özel hazırlanmış müfredat ve içerik
 • Lise Öğrencileri için özel hazırlanmış müfredat ve içerik
 • Üniversite Öğrencileri için özel hazırlanmış müfredat ve içerik
 • Doktora yapan öğrenciler için özel hazırlanmış müfredat ve içerik
 • Genel Katılım için özel hazırlanmış müfredat ve içerik

Bu Eğitim İçin Kim Ne Dedi ?

Ortalama Puan

5.0

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
28 Ocak 2020

Hakan S.

Oğlum ortaokula gidiyor. onun için aldık 1 ay sonunda 00 olmasa da 0 oranında bir artış sağladık.

  Bu yorum size yardımcı oldu mu ? Evet Hayır

5 kullanıcı içinden 0 kullanıcı bu yorumu yardımcı buldu.

Yorum Yaz

İyi ki Varsın!

Sevgi zincirinin bir halkası olmak için iyi ki varsın de !

GÖNDER
02 Haziran 2021

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Kuramları

Merak içinde bir yaşam sürdüğümüz çocukluk evresinden büyüme aşamasına kadar öğrendiğimiz bilgileri unutmamak ve zamanla bilgi çağında kullanılabilir kılabilmek için birçok teknik bulunur.

28 Nisan 2021

Geleceğe Sağlam Adımlar: Dil Öğrenmenin Püf Noktaları

Dil unsuru, bireysel gelişimin gelecek adımında en önemli basamaklardan birini oluşturuyor. Günümüzde dil bilgisi yönünden gelişim gösteren bireyler eğitim ve kariyer yaşamlarında bir adım önde yürüyebiliyorlar.

23 Nisan 2021

Doğru Bir İzlenim Bırakabilmenin 5 Altın Kuralı

İster iş görüşmesinde ister toplantıda olsun, bırakılan doğru bir izlenim kişinin hayalini kurduğu başarıya ulaşmasında önemli bir ölçüt görevini üstleniyor.

02 Aralık 2020

Ankara Bilim Üniversitesi ve Novarge Arasında Eğitim Protokolü İmzalandı

Ankara Bilim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi arasında, uzaktan eğitim sertifika programları düzenlenmesine dair iş birliği protokolü imzalandı.

13 Kasım 2020

Okumanın Önemi ve Anlayarak Hızlı Okuma Becerisi

Okumak; hayal dünyasını geliştiren, başlı başına ufkun genişlemesine yol açan, hafızayı güçlendiren, geleceğin yapı taşlarını oluşturan, bilgiyi destekleyen ve zihinsel becerileri geliştiren bir alışkanlıktır. Kitap okuyan ve bunu alışkanlık haline getiren yeni nesiller her zaman geleceklerini farklılaştırır ve bilginin gücünü sağlamlaştırırlar.

Eğitimi Paylaş!