Müzikle Ruhsal Değişim Tek. Eğitimi

Hayata yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz? Uzmanımız Levent ÖZENÇ yönetiminde müziğin iyileştirici gücünden hemen yararlanın.

Uluslararası Onaylı Sertifika

Toplam 3 ay Eğitim Süresi

Kontenjan Mevcut

%100 Sınav Başarı Oranı

Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

 • Kurs Puanı

  4.8
 • Peşin Fiyatına Kredi Kartına
  6 Taksit İmkanı

 • Bu Fiyat İçin Son 30 Gün

 • Ekstra
  %40 İndirim

 • ₺75 x 6

  Taksit İmkanı

 • ₺750.00

  ₺450

 • EĞİTİMİ SATIN AL

Müzikle Ruhsal Değişim Tek. Eğitimi

Hayata yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz? Uzmanımız Levent ÖZENÇ yönetiminde müziğin iyileştirici gücünden hemen yararlanın.

Uluslararası Onaylı Sertifika
Toplam 3 ay Eğitim Süresi
Kontenjan Mevcut
%100 Sınav Başarı Oranı
Mobil, Tablet ve Masaüstünden Erişim

Neler
Öğreneceğim?

NelerÖğreneceğim?

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi

Açıklamalar

Bu programda ne yapıyoruz?

Az ve öz ifade edilen olumlamalar ile emir cümlelerinden oluşan ve sadece bilinçdışını hedef alan özel setler hazırlıyoruz. Bu setler olmak istediğiniz ya da hayatınızda yaratmak istediğiniz değişikliklerin ayrıntılı bir resmini yapan birbirine bağlanmış birleşik cümleler grubudur.
Bu olumlamalar ve emir cümleleri 4 kategoriden birisine uyar: Alışkanlıkları değiştiren, tutum oluşturan, güdüleyen ve duruma bağlı olarak hazırlanan özel setlerdir.

Nasıl Yapıyoruz?
Değişim Programımız sizin sevdiğiniz tarz bir müziğin size ve sorununuza özel tasarlanması ile oluşuyor. Uzmanımız Levent ÖZENÇ eşliğinde hem CANLI hem de size gönderilen müziğin ve telkinlerin dinlenmesi ile sorunlarınızın üstesinden geliyorsunuz.
Örneğin; Kaygı ve Korku konusunda çözüme ulaştırılması gereken bir sorununuz var. Uzmanımız sizin sorununuza özel hazırladığı bilinçaltı telkinleri sizin sevdiğiniz müziğin içine yerleştiriyor ve bu seti size ulaştırıyoruz. Siz seti dinlemeye başladıktan sonra uzmanımız ile CANLI olarak görüşüyorsunuz ve uzmanımız sizlere ayrıca tavsiye ve telkinlerde bulunuyor. Yaklaşık 3 aylık bir sürecin ardından sorunun ortadan kalktığını kendi iç dünyanızda şahit olacaksınız.

Bizim temel işlevimiz, insanların kendi beyinlerini kullanmalarını öğretecek yollar geliştirmektir.

Müzik ile Değişim Programı nedir?

Bilinçdışı zihniniz emirlere uyan hizmetçiler gibidir. Kendine ne söylenirse onu yapar ve uygular. Bilinçdışı zihniniz siz komut vermezseniz, bunu yapmasına izin verdiğiniz birinin komutlarını izleyecektir. Zihninizde kendinize ilişkin iyi ve oturmuş bir amacınız yoksa ve başkalarının değersiz bir insan olduğunuz konusunda zihninizi etkilemesine izin veriyorsanız henüz Zihin Programlama ile tanışmamışsınız demektir.

Neden bir çocuğa kötü etiketi yapıştırılır? Anne, baba ve öğretmenler çocuğun istemediği bir şeyi yaptığında durmadan ‘’sen kötü bir çocuksun’’ derlerse çocuk, büyüklerinin bu söylediklerinin kabullenir. Çocuğun yaptığı bir şey kabul edilemez olabilir ama bu çocuğun ‘’bir varlık olarak kabul edilemez olduğu anlamına gelmez’’ Çocuk bunu bilemez ki, beyni ‘’sen kabul edilemez birisin’’ biçiminde programlanır ve insanlar çocuğa büyük ölçüde zarar verirler. Zihin programlama setleri ile insanların birbirlerine verdikleri bu zararlar onarılabilir. Kendinize ilişkin oturmuş bir imajınız yoksa zihin programlama setlerini kullanarak bunu değiştirebilirsiniz.

Eski alışkanlıklarınızı değiştirmek, yeni hedefler belirlemek, kilo vermek, daha fazla para kazanmak, özel ilişkilerde daha başarılı olmak, daha iyi anne ve baba olmak, işinde gelişmek, stresi yenmek, fiziksel olarak daha zinde olmak, özgüveni oluşturmak, sorunları ve kişisel sınırları aşmak, kendiniz ile ilgili yanlış imajdan kurtulmak, başarmayı öğrenmek, her geçen gün yaşamı daha mutlu ve doyumlu sürdürmeyi öğrenmek için bu setlerden yararlanabilirsiniz..

Zihin Programlama Nasıl Kullanılır?

Zihin programlamada en önemli konu öznenin kendi kendine trans ve değişim programını uygulaması gerektiğini anlamak zorunda olmasıdır. Bunun iki nedeni vardır.
Birincisi insan zihnini geçmişte olduğundan farklı bir yol izlemesi için eğitmelidir. Zihin her zaman yaptığını yapmayı yani aynı yolu izlemeyi yeğler. Bu nedenle onu sürekli ve inatla yeniden eğitmek gerekir. Bu konuda gevşek bir tutum içinde olursanız zihniniz gerçekten değişmek istediğinizi anlamayacaktır. Ama siz artık zararlı programlanmayı farklılaştırmak amacındasınız. Bunu tersine çevirmek için bilinçdışınızı her gün gerçekten istediğiniz her neyse onunla bombardımana tutmalısınız ki zihniniz yeni bir gerçeklik peşinde olduğunuzu anlasın ve bu yeni gerçekliği yaratsın. Trans ve değişim programı ile değişimi yaratmak yıllar sürmez. Yeniden programlamayı gerçekleştirmek bir kaç ayı alır.

İkinci olarak, bu yöntemin dışında hiçbir yöntemin kalıcılığı yoktur. Başka bir yöntem olsaydı her sorun için bir seans uygulanır ve her şey yoluna girerdi ama işler bu biçimde yürümez. Bu nedenle, özne, istediği sonuca ulaşıncaya kadar her gün kendi kendine trans ve değişim programını uygulayarak önermeyi güçlendirmesi gereklidir.
İhtiyaç duyduğunuz şeylerin hepsi, bilinçdışı zihninizin bir yerlerinde kullanılmaya hazır bir şekilde bekliyorlar.

Gün içinde biraz rahatlamak ve kısa bir süre trans haline geçmek, sizi işlerinde daha verimli kılabilir. Eğer şimdiye kadar gününüzün bir kısmını rahatlamaya ayırmadıysanız, gelecek günlerde bunu yapın ve gününüzün bir kısmını rahatlamaya ayırın. Bu rahatlama seansı, rahatlamaya veya zihninizin enerji depolarını doldurmaya ihtiyaç duyduğunuzda uygulayabilirsiniz. Zihniniz zor bir problemle başa çıkamadığında veya bir konuda yeni çözümlere gerek duyduğunuzda da bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Kendinizi rahatlatın. Bunu ister bir sandalyeye oturarak, isterseniz yatarak uygulayabilirsiniz. Kollarınızı ve ayaklarınızın hiçbir durumda çapraz bir şekilde ve üst üste olmamasına dikkat edin. Rahatlama seansından önce, bu seansın ne kadar sürmesini istediğinize karar verin. Bu süre bittiğinde dış dünyaya dönmek için kendinizi ayarlayabilirsiniz veya dışarıdan bir unsuru, söz gelimi bir çalar saati de bu uyanma zamanının farkına varmak için kullanabilirsiniz. Eğer bazı yeni fikirlere gerek duyuyorsanız, trans haline geçmeden önce, yeni fikirlere ve cevaplara ihtiyaç duyduğunuz durumu da düşünün.

Birkaç derin nefes alın. Sonra nefesinizi tutun ve nefes aldığınız süre boyunca nefesinizi dışarıya iki defa verin.
Seansa gördüğünüz üç şeyi tasvir ederek başlayın: ‘’ Burada otururken duvardaki desenleri görebiliyorum. Halıyı ve pencereden içeriye gelen ışığı görebiliyorum.’’ Sonra duyabildiğiniz üç şeyi tasvir edin: ‘’ Caddedeki arabaların seslerini ve kendi nefes alıp-verişimi duyabiliyorum. Yan odada konuşan kişinin sesini duyabiliyorum.’’ En son olarak da hissettiğiniz üç şeyi tasvir edin: ‘’ Kendi ağırlığımı, ellerimin sıcaklığını ve boynumun sandalyeye dokunduğu yeri hissedebiliyorum.’’
Sonra görebildiğiniz iki şeyi, duyabildiğiniz iki şeyi ve hissedebildiğiniz iki şeyi tasvir edin. Bunları yaptığınızda, içinde bulunduğunuz deneyime eşlik etmiş olursunuz.

Daha sonra görebildiğiniz bir şeyi, duyabildiğiniz bir şeyi ve hissedebildiğiniz bir şeyi tasvir edin.
Sonra gözleriniz kapatıp, görsel alanınızı mümkün olduğu kadar karartın. Bütün dikkatinizi görsel alanınızı karartmaya odaklayın.
Bedeninizin en rahat olan bölgesini hissetmeye çalışın ve sıcak bir duygunun yavaşça bütün bedeninize yayıldığını hayal edin. Bu sıcaklığın bütün bedeninize yayılmış olduğunu düşünün ve rahatlayın.

 

DEVAMINI OKU

Neden Sertifika Almalısınız?

Sertifikalı olmak, dijital pazarlamanın temel kavramlarına tam olarak hakim olduğunuzu gösterir. Bu yeterliliğinizi CV'nize ekleyebilir ve kolayca LinkedIn profilinize yükleyebilirsiniz.

Sertifikalı olmak günümüz iş dünyasında iki temel niteliğe sahip olduğunuzu gösterir: gerçek dijital becerilere ve öğrenme motivasyonuna. Bu nitelikleri gözler önüne sermeniz, istediğiniz işi bulma şansınızı artırmaya yardımcı olabilir.

Dijital bilgilerinizi artırmak iş bulmanıza, terfi etmenize veya bütünüyle yeni bir kariyere başlamanıza yardımcı olabilir.

Değişim Programlarımız

 • Hedeflerin üstesinden gelmek
 • Riskler ile baş etmeyi öğrenmek
 • Olumlama cümleleri ile başarıya adım
 • Pozitif kararlar alma
 • Kişisel başarı
 • Pozitif risk alma
 • Hedef belirleme ve ulaşma
 • Zorluklar kazananları yaratır
 • Başarıya giden doğal adımlar
 • Başarıya azim
 • Kişisel sınırları aşma
 • Kişisel problemleri çözme
 • Kendinize inanmak
 • Kararlılık ruh irade ve başarı olumlamaları
 • Kaygıdan kurtulma
 • Depresyondan kurtulma
 • Stresi azaltma
 • Dinlenme zamanı
 • Yarının olumlu vaadleri
 • Müziğin iyileştirici gücü
 • Uyku sorununa çözüm
 • Bebeklikten 7 yaşına kadar olan çocuklar için bu zihinsel mesajları
 • Muhteşem sana inanmak
 • Hedefler belirleme
 • Güven gelişimi
 • Kendini tanıma
 • Özgüven
 • Yapabilirsin

Yorum Yaz

İyi ki Varsın!

Sevgi zincirinin bir halkası olmak için iyi ki varsın de !

GÖNDER
14 Ekim 2020

Ruhsal Güç Kaynağı: Müzik

Haftanızın verimli, başarılı ve sağlıklı geçmesini dileyerek sizlere bugün ruhun beslendiği güzelliklerden ve hayata karşı bakış açımızı değiştiren yegâne değerlerden bahsedeceğim.

04 Nisan 2020

Novarge'den, Corona günlerinde Mental Destek Programı

COVID-19 Sürecini yaşadığımız bu günlerde siz değerli öğrencilerimize psikolojik destek sunmak adına Uzmanımız Mental Koç Sosyolog Levent ÖZENÇ tarafından hazırlanan müzikleri sunuyoruz

Eğitimi Paylaş!